بسته
جستجو
تصویر برای دسته  الگوترم - Algotherm

الگوترم - Algotherm

شرکت الگوترم در سواحل شرقی بریتنی در قلب دریای ایریز (اقیانوس اطلس) که امروزه به عنوان ذخایر بیوسفر توسط یونسکو ثبت شده است، در سال 1962 شروع به کار نموده است.

اقیانوس و دریاها الهام بخش روزمره محصولات این شرکت می باشد. از یک محیط طبیعی قدرتمند و نادر، جلبک های منحصر به فردی به عنوان گنج هایی برای پوست در محصولات شرکت استفاده می گردد.
با مطالعه گسترده ای از این ذخایر طبیعی جادویی، دانشی اثر بخش برای انتخاب و جمع آوری گونه های مناسب برای نیازها مراقبت از پوست توسط این شرکت ایجاد شده است که این شرکت را از پیشگامان در صدر شرکت های تولید کننده محصولات پوستی قرارداده است.

 

3 موارد در جدول 4 موارد در جدول فهرست

سرم حیات بخش پوست حاوی عصاره های دریایی الگوترم 30 میلی

Marine Life Serum 30ml عالی ترین درمان و مراقبت دریایی برای جوانسازی پوست این محصول خارق العاده ی لطیف.با عملکرد همه جانبه ضدپیری باعث جوانی پوست می شود. فرمولاسیون استثنایی آن از ترکیب، چهار جلبک ALGOGENE برای کاهش چهار نشانه اصلی پیری از قبیل : چین و چروک، کاهش استحکام پوست، افتادگی پوست و لک های تیره موثر می باشد. با مصرف این محصول چهره کاملا یکدست و انعطاف پذیری شده و بطور واضح جوان تر می شود.
8,330,000 ریال

شیر پاک کن کامفورت الگوترم 200 میلی

Comfort Cleansing Milk 200ml پاکسازی هرگز اینطور لطیف نبوده است فوق العاده نرم و لطیف بوده، آرایش را در یک مرحله از صورت و چشم ها پاک می کند.
2,630,000 ریال

ژل شستشوی پوست حاوی عصاره دریایی الگوترم 150 میلی

Cleansing Marine Gel 150 ml پاک کننده فاقد صابون، محلول در آب پاک کنندگی بسیار لطیف و ملایم این محصول باعث شده به عنوان پاک کننده روزانه پوست بسیار موثر باشد.
4,500,000 ریال

ژل لایه بردار سطحی پوست کامفورت الگوترم 50 میلی

Comfort Enzymatic Exfoliating Gel 50ml انتخاب ارحج برای لایه برداری از پوست های حساس و تحریک پذیر این محصول با فرمولاسیون فاقد گرانول سلول های مرده را پاک کرده و پوست را نرم و شفاف می کند.
4,300,000 ریال

لایه بردار و اسکراب شاداب کننده پوست الگوترم 50 میلی

Refreshing Grain Exfoliant 50ml چهره ای پاکیزه و شاداب ذرات ریز جلبک دریایی آن به طور طبیعی پوست را لایه برداری کرده و نرمی و انعطاف پذیری آن را باز می گرداند.
4,990,000 ریال

کرم دست ساب لایم الگوترم 50 میلی

Sublime Hand Care 50ml مراقبت بی نظیر از پوست دست این محصول غیرچرب در حتای که درخشندگی و زیبایی پوست دست را حفظ میکند آن را مرطوب، بازسازی و محافظت می نماید.
2,280,000 ریال

محلول دو فاز پاک کننده آرایش دور چشم الگوترم 100 میلی

Eye Make-up Remover Lotion این لوسیون بطور موثر و براحتی تمامی انواع آرایش حتی نوع ضد آب را پاک می کند. اصلا چشم را نمی سوزاند و برای پوست نرمی و لطافت به ارمغان می آورد.
3,180,000 ریال

سرم لیفت دور چشم با اثر جوانسازی الگوترم 15 میلی

Algotherm Eye Lift Serum 15ml درخشندگی بدون چین و چروک دور چشم سرم سریعا در پوست شما جذب شده با اثر نرم کنندگی، چروک های ریز را کم کرده و پوست جوانتر، نرم تر و با استحکام بیشتر به نظر می رسد.
5,950,000 ریال

کرم ژل مرطوب کننده دور چشم با اثر نرم کنندگی الگوترم 15 میلی

Eye Moisturizing Cream Gel 15 ml یک مراقبت مرطوب کننده محافظتی این کرم ژل نرم و با طراوت پوست دور چشم را احیا می نماید. ظهور حلقه تیره دور چشم کاهش می یابد. پوست تغذیه و محافظت شده، تسکین یافته و مثل ساتن نرم می شود.
3,990,000 ریال

کرم رنگی دور چشم 7 کاره حاوی عصاره های دریایی الگوترم 15 میلی

Eyes BB Marine Cream 15ml کرم رنگی چند منظوره مناسب دور چشم با گردش خون ضعیف این کرم 7 کاره برای تمامی مشکلات ناحیه دور چشم بسیار موثر بوده و به سرعت پوست دور چشم را شفاف می کند.
4,100,000 ریال

ماسک آرامبخش دور چشم شاداب کننده آنی الگوترم 30 میلی

Algotherm Eye Relaxing Mask 30ml مراقبت آرامبخش ضد پف و کاهنده حلقه تیره دور چشم این ماسک نرم و طراوت بخش، پوست دور چشم را احیا کرده و تسکین می دهد. پوست صاف تر، نرم تر و مرطوب تر به نظر می رسد.
4,160,000 ریال

کرم مناسب چروک های سطحی آغازین پوست الگوترم 50 میلی

Algotherm Initial 1st Wrinkle Cream 50ml محافظت و جلوگیری از چین و چروک این کرم سبک و مرطوب کننده از پیداش چروک های اولیه و خطوط ریز پیشگیری کرده و آنها را کاهش میدهد. پوست نرم و مرطوب به نظر میرسد، چهره شفاف شده و علایم خستگی به طور چشم گیر از بین می رود.
7,200,000 ریال