بسته
جستجو
تصویر برای دسته  ضد چروک و ضد آفتاب

ضد چروک و ضد آفتاب

3 موارد در جدول 4 موارد در جدول فهرست

قرص مکمل پیوراسکین ضد جوش (120 عدد)

Pure Skin Clarifying Dietary Supplement
0 ریال

شوینده کلاریفایینگ (200 میلی)

شوينده کلاريفايينگ Clarifying Cleanser
0 ریال

سرم حیات بخش پوست حاوی عصاره های دریایی الگوترم 30 میلی

Marine Life Serum 30ml عالی ترین درمان و مراقبت دریایی برای جوانسازی پوست این محصول خارق العاده ی لطیف.با عملکرد همه جانبه ضدپیری باعث جوانی پوست می شود. فرمولاسیون استثنایی آن از ترکیب، چهار جلبک ALGOGENE برای کاهش چهار نشانه اصلی پیری از قبیل : چین و چروک، کاهش استحکام پوست، افتادگی پوست و لک های تیره موثر می باشد. با مصرف این محصول چهره کاملا یکدست و انعطاف پذیری شده و بطور واضح جوان تر می شود.
8,330,000 ریال

کرم مناسب چروک های سطحی آغازین پوست الگوترم 50 میلی

Algotherm Initial 1st Wrinkle Cream 50ml محافظت و جلوگیری از چین و چروک این کرم سبک و مرطوب کننده از پیداش چروک های اولیه و خطوط ریز پیشگیری کرده و آنها را کاهش میدهد. پوست نرم و مرطوب به نظر میرسد، چهره شفاف شده و علایم خستگی به طور چشم گیر از بین می رود.
7,200,000 ریال

کرم مناسب آغازین پوست الگوترم 50 میلی

Algotherm Initial Firming Cream 50ml پیشگیری کننده و ضد افتادگی پوست این کرم نرم و لطیف انعطاف پذیری (الاستیسیته) پوست را حفظ کرده و از بروز علایم اولیه افتادگی پوست جلوگیری میکند. پوست به طور قابل ملاحظه ای صاف،مرطوب،نرم تر و درخشان تر می شود.
6,580,000 ریال

کرم مناسب چروک های سطحی و جوان کننده پوست الگوترم 50 میلی

Algotherm Youth Wrinkle Cream 50ml محصول تخصصی با ترکیبات دریایی ضد چروک و ضد لک های تیره این کرم لطیف استثنایی چروک ها را از بین برده و لک های تیره را کاهش می دهد. در نتیجه، پوست به طور چشمگیری جوان تر به نظر می رسد.
7,890,000 ریال

کرم لیفتینگ مناسب چروک های سطحی پوست الگوترم 50 میلی

Youth Lift Cream 50ml اولین کرم لیفتینگ دریایی این کرم لطیف برای استحکام پوست فوق العاده میباشد. انعطاف پذیری و خاصیت ارتجاعی (الاستیسیته) پوست را باز میگرداند. فرم صورت را بهبود می بخشد در نتیجه، پوست به طور قابل ملاحظه ای مستحکم تر بنظر می رسد.
7,890,000 ریال

ماسک مناسب چروک های سطحی حاوی ویتامین الگوترم 50 میلی

Youth Vitamin Mask ماسک انرژی بخش برای سلامتی و درخشندگی پوست شاداب کننده و سرشار از ویتامین،این ماسک ژله ای مرواریدی، بسرعت خطوط صورت را هموار میکند.پوست را بازسازی کرده، علائم خستگی را از بین میبرد و بدین ترتیب نشانه های پیری را کاهش می دهد و پوستی سالم و درخشان را به ارمغان می آورد.
4,500,000 ریال

کرم پر کننده فوری چین و چروک ها الگوترم 15 میلی

Wrinkle Intensive Filler 15ml ضد چروک سریع الاثر با ماندگاری طولانی این پر کننده چروک با اثر 3 گانه بصری، بیولوژیکی و مکانیکی، به سرعت بر روی چروک ها اثر میگذارد تا باعث کم عمق و کوتاه تر نشان دادن آن ها شود.
4,800,000 ریال

لوسیون پاک کننده شفاف کننده پوست الگوترم 200 میلی

Cleansing Clarifying Lotion 200ml تونر پاکسازی کننده فوق العاده این لوسیون پوست را تمیز کرده و برای دریافت درمان بعدی آماده می کند. ناخالصی ها حذف شده و پوست، پاک و تمیز می شود.
3,990,000 ریال

کرم ماسک شفاف کننده الگوترم 50 میلی

Peel-off Clarifying Mask 50ml ماسکی منحصر بفرد صاف و هموار کننده، ضد لک های تیره این ماسک پاک کننده، پوست را تمیز کرده و آن را نرم و انعطاف پذیری می کند. رنگ چهره را یکدست و سرزندگی و درخشندگی صورت را باز می گرداند.
6,990,000 ریال

سرم روشن کننده و شفاف کننده الگوترم 30 میلی

Algotherm Smoothing Clarifying Serum 30ml بوستر موثر، روشن و شفاف کننده این سرم، جذب پوست می شود تا لک های تیره را روشن و پوست را سم زدایی کند. رنگ چهره را یکدست کرده و پوست را سم زدایی کند. رنگ چهره را یکدست کرده و پوست را لطیف و شفاف می کند.
8,850,000 ریال