بسته
جستجو
تصویر برای دسته  نرم کننده ها

نرم کننده ها

نرم کننده مو

موهایی که رنگ شده یا دکلره می شود، معمولا در حمام برای راحت تر شانه شدن نیاز به نرم کننده دارد. شامپوهای نرم کننده به دلیل موادی که در آن ها وجود دارد، موها را تا حدی لزج و شانه پذیری آن ها را راحت تر می کند. اثر شامپو نرم کننده کوتاه و در حد راحت شانه شدن در حمام است.

توصیه می شود حتما از شامپوهای برندهایی استفاده کنید که مورد تایید وزارت بهداشت باشند. اگر از شامپوی نرم کننده غیر مرغوب استفاده کنید، به مرور زمان تار موهایتان نازک میشود و مو کم پشت به نظر می آید.

3 موارد در جدول 4 موارد در جدول فهرست

نرم کننده حاوی شی باتر جی اف لازارتیگ

این اسپری به علت غنی بودن از شی باتر، ترکیبات آب رسان و درخشان کننده بدون آنکه به وزن سر بیافزاید گره های آن را باز کرده و تار مو را تغذیه می نماید.
4,000,000 ریال

نرم کننده و باز کننده فوری گره مو حاوی پروتئین ابریشم جی اف

به دلیل وجود پروتئین های ابریشم در این محصول، موها نرمتر و ابریشمی می شوند بدون آنکه به وزن آن‌ها افزوده شود. کوتیکول موها را هموار می نماید و موها را درخشان جلوه می دهد.
4,000,000 ریال

نرم کننده و آبرسانی جی اف لازارتیگ

این محصول نرم کننده، حالت دهنده، مرطوب کننده و محافظ رنگ مو است و سبب بازشدن گره های مو، رطوبت رسانی و پوشش دهی و محافظت از مو می شود.
4,000,000 ریال

نرم کننده و تقویت کننده موی سر حاوی شیر سویا جی اف لازارتیگ _ j.f.lazartique

نرم کننده تقویت کننده موی سر حاوی شیر سویا این لوسیون که بعد از شامپو استفاده می شود گره های مو را بخوبی باز می کند، تار مو را متراکم و ترمیم نموده و حالت پذیری موها را بهبود می بخشد.
4,000,000 ریال