بسته
جستجو
تصویر برای دسته  شوینده

شوینده

زیر دسته را انتخاب کنید
3 موارد در جدول 4 موارد در جدول فهرست

اسکراب مناسب پوست های چرب و دارای آکنه های فک _ hyfac Scrub

مخلوطی از دانه های جوجوبا که یک لایه بدار طبیعی است و به آرامی منافذ را باز کرده و برطرف کننده سلول های مرده و آلودگی ها است. مکانیزم لایه برداری ملایم این محصول کاملا برای مراقبت از پوست های بسیار حساس متناسب است
3,000,000 ریال

شیر پاک کن کامفورت الگوترم 200 میلی

Comfort Cleansing Milk 200ml پاکسازی هرگز اینطور لطیف نبوده است فوق العاده نرم و لطیف بوده، آرایش را در یک مرحله از صورت و چشم ها پاک می کند.
2,630,000 ریال

اسکراب مناسب پوست های چرب و دارای آکنه های فک

پیروکتون الامین ریزدانه مرمری، احساس آرامش و شادابی پس از مصرف اسکراب، لایه برداری با کمک ریزدانه، تحریک کننده رشد سلول های جدید پوست، کنترل کننده افزایش سبوم
2,990,000 ریال

تونر پوست های چرب و دارای آکنه های فک (مخصوص بانوان) _ hyfac

روشن کننده پوست صورت با عصاره برگ کاملیا سینسیس؛ تمیز کننده و پاک کننده مواد آرایشی حتی ضد آب؛ برطرف کننده آلودگی؛ نرم کننده و تسکین دهنده پوست؛ هایپو آلرژیک، بدون پاربن، مخصوص پوست های حساس
2,295,000 ریال

ژل اسکراب نووکسپرت_novexpert

ژل اسکراب نووکسپرت لایه‌برداری بیولوژیکی بدون هیچ اثر شیمیایی، لایه‌برداری مکانیکی (اسکراب) بدون اثر ساییدگی؛ سلول‌های مرده پوستی که به‌صورت نواری گره‌خورده با لایه‌های دیگر باقی مانده‌اند به‌کمک اثر ترکیبی از گلوکونولاکتون و پاپایین جدا می شوند
4,000,000 ریال

ژل شستشوی پوست حاوی عصاره دریایی الگوترم 150 میلی

Cleansing Marine Gel 150 ml پاک کننده فاقد صابون، محلول در آب پاک کنندگی بسیار لطیف و ملایم این محصول باعث شده به عنوان پاک کننده روزانه پوست بسیار موثر باشد.
4,500,000 ریال

ژل روغنی لایه بردار پوست صورت لینو 150 میلی

Comfort Exfoliationg Oily Gel LAINO 150ml اولین لایه بردار برای پوست ها مستعد اتوپیک
1,485,000 ریال

ژل لایه بردار سطحی پوست کامفورت الگوترم 50 میلی

Comfort Enzymatic Exfoliating Gel 50ml انتخاب ارحج برای لایه برداری از پوست های حساس و تحریک پذیر این محصول با فرمولاسیون فاقد گرانول سلول های مرده را پاک کرده و پوست را نرم و شفاف می کند.
4,300,000 ریال

لایه بردار و اسکراب شاداب کننده پوست الگوترم 50 میلی

Refreshing Grain Exfoliant 50ml چهره ای پاکیزه و شاداب ذرات ریز جلبک دریایی آن به طور طبیعی پوست را لایه برداری کرده و نرمی و انعطاف پذیری آن را باز می گرداند.
4,990,000 ریال

محلول دو فاز پاک کننده آرایش دور چشم الگوترم 100 میلی

Eye Make-up Remover Lotion این لوسیون بطور موثر و براحتی تمامی انواع آرایش حتی نوع ضد آب را پاک می کند. اصلا چشم را نمی سوزاند و برای پوست نرمی و لطافت به ارمغان می آورد.
3,180,000 ریال

فلوئید-ژل مناسب پوست های دارای جوش الگوترم 15 میلی

Anti-Blemish Intensive Corrector 15ml درمان موضعی و هدفمند ضد جوش این محصول جوش و قرمزی پوست را بطور قابل ملاحظه ای کاهش می دهد. با اثر موضعی و ملایم خود، جوش ها را خشک می کند. پوست بار دیگر شفاف خواهد شد.
4,000,000 ریال

فلوئید پاک کننده و مات کننده پوست الگوترم 50 میلی

Algotherm Purifying Matifying Fluid 50ml درمان روزانه رفع کننده برق ناشی از چربی پوست این محصول به صورت روزانه پوست را مرطوب می کند. ترشح چربی اضافه پوست را درمان کرده و روز به روز، چربی پوست را کمتر و آن شفاف تر می نماید. پوست را مات کرده تسکین می بخشد و راحتی و شفافیت خاصی برای ما به ارمغان می آورد.
6,900,000 ریال